logo MPWiK

Aktualności

Komunikaty

🔧 W wyniku prowadzonych prac związanych z przebudową magistrali wodociągowej na ul. #Szybowników w #Lesznie, realizowanych przez zewnętrznego Wykonawcę, stwierdzono w rejonie #Zatorza zwiększone napowietrzenie wody w sieci wodociągowej rozdzielczej.

💧 Jednocześnie informujemy, iż do momentu ustabilizowania się sytuacji mieszkańcy tego rejonu mogą zauważyć zmiany parametrów wody. Natomiast nie mają one wpływu na jakość i przydatność wody do spożycia.

Szanowni Klienci,

W związku z wejściem w życie dnia 20 stycznia 2022 r. nowych taryf za wodę i ścieki (drugi rok taryfowy) informujemy, że rozliczenie rachunków Klientów w okresie, w którym dokonano zmiany ceny, nastąpi proporcjonalnie. System rozliczy zużycie wody i ścieków według ilości dni obowiązywania starej i nowej ceny. Jednocześnie informujemy, że abonament w nowej cenie będzie naliczany od 1 lutego br.

Zawiadamiamy, że w dniu 6.12.2021 r. może nastąpić chwilowy spadek ciśnienia oraz pogorszenie jakości wody na terenie Lipna, Mórkowa, Nowego Mórkowa, Smyczyny, Klonówca oraz Błotkowa.

🔌💡 Dostawca prądu przywrócił zasilanie z sieci energetycznej do wszystkich stacji uzdatniania wody.

Z uwagi na panujące warunki pogodowe 💨 trzymamy rękę na pulsie. Nasze służby są w gotowości 👷👷‍♀️💧

⚠ Informujemy, że z uwagi na awarię zasilania elektrycznego w gminie Lipno mogą występować zakłócenia w dostawie wody 🚱 dla mieszkańców. Nasze służby działają, aby czasowo wznawiać dostawę wody przy wykorzystaniu zasilania z agregatu mobilnego. Na bieżąco będziemy Państwa informować.

ℹ️ KOMUNIKAT: Informujemy, że od dnia 18.08.2021 r. wejście na teren MPWiK Sp. z o.o. od strony Dyspozytorni zostaje zamknięte.

👉 W związku z tym, wejście na teren Spółki odbywa się w godzinach od 7:00 do 15.00 - od ulicy Lipowej, bramą wjazdu na parking dla Klientów.

👉 Natomiast po godzinie 15:00 w ważnych sprawach dot. Działu Eksploatacji możliwe jest wejście od ulicy Kanałowej (wjazd obok weterynarii Ossowscy), gdzie przeniesiony został punkt Dyspozytorni.

 

WODOCIĄGOWE KOMPENDIUM ZIMOWE ❄️

INFORMACJA DLA KLIENTA

a p j .